|
Флуд (ua solo)
|
|
| @_}{p0m_@ | Дата: Четверг, 11.06.2009, 00:36 | Сообщение # 21 |
|
Генерал-лейтенант
Пользователи
Сообщений: 529
| Archibishop, BF-твои инициалы?) или что?
Нубом быть не стыдно, стыдно им оставаться... 
|
|
| |
| Malouni | Дата: Четверг, 11.06.2009, 00:37 | Сообщение # 22 |
|
Генерал-лейтенант
Активные пользователи
Сообщений: 759
| Quote (Archibishop) Malouni, українська мова з іспанського айпі))) бувае)у вас баг на форуми)в испании нема айпи  Добавлено (11.06.2009, 00:37) --------------------------------------------- BF- Big Father 
ПрАвИлА СаЙтА
|
|
| |
| Archibishop | Дата: Четверг, 11.06.2009, 00:38 | Сообщение # 23 |
|
Archibishop
Активные пользователи
Сообщений: 2251
| BoyFriend
Формальное образование поможет Вам выжить. Самообразование приведет Вас к успеху.
|
|
| |
| Malouni | Дата: Четверг, 11.06.2009, 00:38 | Сообщение # 24 |
|
Генерал-лейтенант
Активные пользователи
Сообщений: 759
| Quote (Archibishop) BoyFriend трошкы не попав
ПрАвИлА СаЙтА
|
|
| |
| Archibishop | Дата: Четверг, 11.06.2009, 00:39 | Сообщение # 25 |
|
Archibishop
Активные пользователи
Сообщений: 2251
| а все-таки в тебе іспанський айпі
Формальное образование поможет Вам выжить. Самообразование приведет Вас к успеху.
|
|
| |
| @_}{p0m_@ | Дата: Четверг, 11.06.2009, 00:41 | Сообщение # 26 |
|
Генерал-лейтенант
Пользователи
Сообщений: 529
| ещё у кого-то на форуме испанский ап-пи)) где-то писали)
Нубом быть не стыдно, стыдно им оставаться... 
|
|
| |
| Malouni | Дата: Четверг, 11.06.2009, 00:46 | Сообщение # 27 |
|
Генерал-лейтенант
Активные пользователи
Сообщений: 759
| Quote (Archibishop) а все-таки в тебе іспанський айпі а тоби не подобаються испанци?))))))
ПрАвИлА СаЙтА
|
|
| |
| MegoPrisstik | Дата: Четверг, 11.06.2009, 00:58 | Сообщение # 28 |
|
EvilAngeL
Модераторы
Сообщений: 5210
| Malouni, це Харбосс 100% =)
|
|
| |
| DarkDeity | Дата: Четверг, 11.06.2009, 01:08 | Сообщение # 29 |
|
Рядовой
Пользователи
Сообщений: 7
| Archibishop, у мене складається таке враження ніби-то ти не з Одесси Рідко можна зустріти людей які спілкуються державною мовою
|
|
| |
| Malouni | Дата: Четверг, 11.06.2009, 01:15 | Сообщение # 30 |
|
Генерал-лейтенант
Активные пользователи
Сообщений: 759
| Quote (MegoPrisstik) Malouni, це Харбосс 100% =) довго думав
ПрАвИлА СаЙтА
|
|
| |
| Telepuz | Дата: Четверг, 11.06.2009, 01:22 | Сообщение # 31 |
|
Полковник
Пользователи
Сообщений: 235
| Quote (Archibishop) ця тема була створена у цьому розділі навмисне, так щоб доступ до неї мав тільки я)) у мене є прохання до усіх: ніякої політики у цій темі, бо в нашій країні політика вже зае*** для спілкування є інші цікаві моменті життя) тож знову: ласкаво просимо) слухаємо пісеньку)) мммууууууааааааахахахаха я чуть мозг не сломал пока читал=)))))) ужас я такой линивыйсталДобавлено (11.06.2009, 01:22) --------------------------------------------- а может открием флудилку для америкосов???? 
|
|
| |
| Malouni | Дата: Четверг, 11.06.2009, 01:22 | Сообщение # 32 |
|
Генерал-лейтенант
Активные пользователи
Сообщений: 759
| Quote (Telepuz) мммууууууааааааахахахаха я чуть мозг не сломал пока читал= тоже самое!)уже отвык от укр.яз)
ПрАвИлА СаЙтА
|
|
| |
| MegoPrisstik | Дата: Четверг, 11.06.2009, 01:26 | Сообщение # 33 |
|
EvilAngeL
Модераторы
Сообщений: 5210
| Quote (Malouni) довго думав crazy хех поняв зразу як тікі ти аву поклав і EXZO тобі + поклав =)
|
|
| |
| Malouni | Дата: Четверг, 11.06.2009, 01:29 | Сообщение # 34 |
|
Генерал-лейтенант
Активные пользователи
Сообщений: 759
| Quote (MegoPrisstik) хех поняв зразу як тікі ти аву поклав і EXZO тобі + поклав =) про
ПрАвИлА СаЙтА
|
|
| |
| MegoPrisstik | Дата: Четверг, 11.06.2009, 13:20 | Сообщение # 35 |
|
EvilAngeL
Модераторы
Сообщений: 5210
| xD
|
|
| |
| Fru2zzy | Дата: Четверг, 11.06.2009, 13:49 | Сообщение # 36 |
|
Генерал-майор
Пользователи
Сообщений: 323
| погода охуэнна ))) от щоб така залишалася ...
Сообщение отредактировал Fru2zzy - Четверг, 11.06.2009, 13:52 |
|
| |
| Archibishop | Дата: Четверг, 11.06.2009, 13:54 | Сообщение # 37 |
|
Archibishop
Активные пользователи
Сообщений: 2251
| Fru2zzy, та ні.... у нас дихати нема чим
Формальное образование поможет Вам выжить. Самообразование приведет Вас к успеху.
|
|
| |
| Fru2zzy | Дата: Четверг, 11.06.2009, 13:56 | Сообщение # 38 |
|
Генерал-майор
Пользователи
Сообщений: 323
| Quote (Archibishop) Fru2zzy, та ні.... у нас дихати нема чим не проблема )
|
|
| |
| Archibishop | Дата: Четверг, 11.06.2009, 13:59 | Сообщение # 39 |
|
Archibishop
Активные пользователи
Сообщений: 2251
| я мабуть у вівторок чи у середу буду у Києві)))
Формальное образование поможет Вам выжить. Самообразование приведет Вас к успеху.
|
|
| |
| Fru2zzy | Дата: Четверг, 11.06.2009, 14:01 | Сообщение # 40 |
|
Генерал-майор
Пользователи
Сообщений: 323
| угадайте де у мене спав кіт вночі ? )
|
|
| |